Sevgili Ziyaretcimiz,
Sitemizde Aktif Olmak İçin(Mesaj yazmak,gizli konuları görmek..) Üye Olun Ya Da Giriş Yapın Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sevgili Ziyaretcimiz,
Sitemizde Aktif Olmak İçin(Mesaj yazmak,gizli konuları görmek..) Üye Olun Ya Da Giriş Yapın Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLL'E HAYRANLARINDAN 24 SORU...

BİLL'E HAYRANLARINDAN 24 SORU... Empty BİLL'E HAYRANLARINDAN 24 SORU...

Mesaj tarafından ...DİDAR97... C.tesi Ocak 23 2010, 19:15

2007'de yapılmış olan bir Alman Fanclub röportajıdır.
Bu röportaj
www.tokiohotel-fanclub.de sitesinde yapılmıştır ve Bill,Alman Fanclub üyelerinden ona gönderilmiş olan 24 soruyu seçmiştir.
Bill cevapları kendisi bilgisayarda yazmış,onun için sizlere biraz değişik gelebilir.Yazısında hiçbir şey değiştirilmemiş! =)
İyi okumalar diliyorum canlarım xD

1.Hayranlarından aldığın tüm kolyelerle,yüzüklerle,bileziklerle ve diğer hediyelerle ne yapıyorsun? Bunları nereye koyacağını bilmen zor olmuyor mu senin için?
Bill: Evet ;-) bu doğru. Bunlardan çok var bende,ama bu gercekten güzel *sırıtma* Doyamıyorum! Ayrıca,aksesuarlarım için özel bir valiz kullanıyorum.En sevdiklerim de evde büyük kutularda saklı.

Paraya sahipsin,grubunla ünlü ve başarılısın.Mutlumusun peki? Yada mutlu olmak için,özlediğin birşey var mı?
Bill: Hayatımla çok memnunum ve mutluyum.Tabiki,her zaman dilediğin veya seni üzen bazı şeyler vardır! Bunu her zaman ve her yerde yaşayabilirsin... Bazı anlarda sadece inanamıyorum ne kadar şanslı olduğuma ve böyle anlarda mutsuz ve birşeylerden şikayetçi olmaya cesaretim olmuyor.Ama yinede,bazı zamanlar bunu bir şekilde yapmayı başarıyorum ;-) ...hehe... Hayır,ciddiyim... Gerçekten mükemmel bir hayata sahibim,ama bir ilişkiye hazır olup olmadığımı öğrenmek istiyorsanız;... evet, hazırım!!!

"Senin penisini görmek istiyorum" gibi afişleri okursan, aklından ne geçiyor?
Bill: .... büyük kardeşim mutlu olur....

Ve bazılarının acayip ilgisini çeken başka bir soru daha: sahnede hıçkırık tutarsa,veya şarkı sözünü unutursan ne yapardın?
Bill: Bu çok iyi bir soru! Çok şükür, hıçkırığım hiç olmadı, ama olursa şarkı söylemeyi sizlere bırakırdım! Sizler hep şarkı sözlerini bilirsiniz ve sizlere güvenebilirim! Şarki sözünüde hiç unutmadım. Nedenini bilmiyorum, ama sahnenin üstündeysem, otomatik olarak söylüyorum!

5. Sen bir melek oluşunla nasıl başa çıkarsın?
Bill: Şimdi ... bunu gerçekten iyi bildiğinizden eminim! Her zaman şehrin üstünden uçup, heryeri izliyorum! Küçük bir şans dağıtırım yada bir ok ile tüm bölgenin üstünden aşk sıçratırım ve zamanım olursada, alışverişe çıkarım. Bu her zaman iyidir, çünkü tüm poşetleri kanatlarıma takabilirim. Biliyorsunuz, bölgeleri yürüyerek gezmem uzun zaman alır, benim yapacağım şey değildir...

6. Arada bir Fankulübüne göz atarmısın? Sitenin heryerine bakarmısın? Hayranların ne çeşitli fikirlere sahip olduklarını okursan, aklından neler geçer?
Bill: Evet tabiki, bakarım! Hayranların düşüncelerine ve konuşmalarına tamamıyla hayran kalıyorum. Bizi net izliyor olmanızın bilinmesi iyidir. ;-) Bütün yolu bizimle birlikte gitmeniz ve bizi bırakmamanız çok güzel. Bu çok hoş bir his ve yalnız olduğum ve kime gideceğimi bilemediğim anlarda, sadece Fankulübüne göz atarım ve hemen birçok kişinin benim yanımda olduğunu anlarım.

7. Bilmiyorum, bunu anlayabilirmisin... ama büyüleyici bir kişiliğe sahipsin, farklı insanların seninle ilgili hayal kurmasına ve sana hasret kalmasına kadar uzanıyor bu gerçek - "küçük" ve "büyük" kızlar, genç oğlanlar, olgun erkekler ve kadınlar. Bu konu hakkında düşünüyormusun hiç, ve bunu yapıyorsanda düsüncelerin nelerdir? Korku mu hissediyorsun, sevildiğini mi anlıyorsun, yada senin ilgini hiç mi çekmiyor?
Bill: ...... Bilmiyorum .... Bu konu hakkında düşünmüyorum. Bu herşeye bazen inanamıyorum! Wow.... bu böyleyse eğer, bana göre gerçekten hayret verici! Tabiki mutlu olurum, herşey benim için ele yatkın değilse bile!

8. Kendi kişiliğini nasıl buluyorsun, birşeyi değiştirirmiydin? Güçlü ve zayıf noktaların nelerdir?
Bill: ... evet, evet... diğerleri şimdi, bencil olduğumu söylerlerdi! Ama ben kendimi o kadar bencil bulmuyorum. Farkındayım, gitar veya valiz taşımakla o kadar ilgilenmiyorum, ama bunun dışında, bu lafın bana uymadığını düşünüyorum. Herkesin küçücük bir bencilliği vardır, ve bu da bir noktaya kadar normaldir. Her zaman kendime inanmışımdır, ve aklımda uyguladıklarıma ulaşmak istiyorumdur. Birşey, aklımda olduğundan farklı yürürse, bayağı bir öfkeli olabilirim. Ama bu tamamıyla benim zayıf noktamdır. Eşitlikler bana göre değil! Ben bir o kadar mükemmeliyetçiyim, ve bu da bazen gerçekten yorucu olabilir. Bazı anlarda daha rahat olmayı dilerdim... hmm..ama bu şimdiye kadar olmadı. En azından, kararlı ve normal olmayan bir mükemmeliyetçiyim, ve üstelik kıskancım... *siritma*..

9. Tom'la sokuluyormusunuz birbirinize? İkiniz bir kıza sokulurmusunuz?
Bill: hahahaha... yani, tabiki normal kardeşlerin yaptığı gibi, abime bazen sarılırım.
Aslında, Tom ve ben bir kızı paylaşmıştık, ama aynı anda değil. Önce Tom onunla flört etti ve sonraki günde benim sıramdı. Ama bu sadece bir defa oldu!

10. FanFiction'larin hakkında ve kardeşinle içli dışlı bir ilişki konusunda ne düşünüyorsun?
Bill: Herkes fantazilere sahip olabilir... Ama, bazen gerçekten saçma ve anlamsız olabilirler.. ama bunun için varlar....

Bir çocuk, sana bebeklerin nasıl oluştuğunu sorarsa, ne söylerdin?
Bill: ... abime sor, en sevdiği konusu...

12. Doğaüstü şeylere inanırmısın? (Ölümden sonra bir hayata, manevi iyileşmelere, ve daha fazlasına)? Ve genel olarak ezoterizm ile ilgili ne düşünüyorsun? Açıklanamayan bir olay yaşadın mı?
Bill: ....ohh...Bu soru bana önceden hiç sorulmadı! Öyle şeylere gerçekten inanırım! Hayatta açıklanamaz şeylerin olduğuna inanırım. Ve bunların "doğaüstü" olduğuna. Kader'e kuvvetli bir şekilde inanırım ve hayatta herşeyin, bir nedeni olduğuna.. Hayatta hiçbir şey sebepsiz olmaz. Ölümden sonra yaşam mı? Benim düşünceme göre, vardır öyle birşey. Herşeyin biteceğini düşünemiyorum... birşey olmalı, ne olsada, ve nasıl hissedilirsede! Bu konu hakkında bir kompozisyon yazabilirim. En azından, doğaüstü şeylere ve ölümden sonra bir yaşama kuvvetli bir şekilde inanirim.....

13. Ailen veya arkadaşların için hiç özel bir TH-konseri verdin mi?
Bill: Aman Tanrım... tabiki!! Bunu sürekli yaptık! Hatta bir kızın doğumgünü partisi için onun oturma odasında konser verdik. Ne zamanlardı onlar...hehe... Ama o zaman ismimiz daha Devilish'ti, Tokio Hotel değil!

14. Seni ne perişan edebilir?
Bill: Geç kalanlardan o kadar nefret ederim ki!!! İnsanların pasaklı olmalarını veya ciddisizlik ile birşeylere başlamalarından da hoşlanmıyorum. Önceden dediğim gibi... birşey yapmaya karar verirsem, mükemmel olmasını isterim ve birinin, pasaklı olduğundan bunu bozması beni gerçekten sinirlendirebilir! Farklı insanlarla tanıştım ve çoğu yalancıydı! İnsanlarla dürüst geçinmek benim için her zaman önemlidir! Özellikle şu zamanda, insanlara güvenmek bana zor geliyor, dürüstlük benim için herşeyin üstündedir!

"Sana aşığım" diyen binlerce kız-hayranlara sahipsin. Bunun gerçekten aşk olduğuna inanırmısın, ve senin müziğinin bu kişileri hiç ilgilendirdiğini düşünüyormusun?
Bill: Gerçek aşk mı, bilemiyorum! Bunu sadece herkes kendisine cevaplayabilir. Önemlisi sadece, kendini iyi hissetmendir. Aşık olmanın ne kadar güzel bir his olduğunu bilirim. Bunun hayatta nadiren gerçekleştiğine inaniyorum ve bende nadiren yaşamışımdır. Ama bu tüm kızların bizim müziğimizi sevdiklerini de biliyorum. Bundan çok eminim! Birisini seçmen gerekmez!

16. Kızlarda neyden hoşlanırsın (karakter ve görünüş)?
Bill: Sadakatsizlikten ve yalan söylenmesinden nefret ederim!... ve güzel ellere sahip olmalı... *sırıtma*

17. Hannover konserinde "In die Nacht" 'ı çaldığınız anda neden ayağınla Tom'a vurdun?
Bill: O salak bana hiç bakmıyor diye.... Ben hep ona bakıyorum ve oda her zaman baska şeylerle ilgilenmekte... o zamanlarda bazen bir vuruşa ihtiyaç duyuyor!

18. Naturel mi yoksa makyajlı kızlardan mı hoşlanırsın?
Bill: Genel olarak bunu söyleyemezsin. Her kızda değişen birşey bu. Her kızın, iyi görünmeye,fazla makyaja ihtiyaç duymazsa, mutlu olduğunu düşünüyorum.

19. Bir kıza gerçekten aşık olduğunu nasıl kanıtlarsın? Onu sevmene rağmen, onu aldattığın bir anın olabildiğini düşünüyormusun?
Bill: Hiçbir zaman kız arkadaşımı aldatmam! Bu birinin yapabileceği en kötü şeydir!

20. Saç stilini yakında yine değiştirmeyi planlıyormusun? Planlıyorsan, nasıl olacağı hakkında şuan bir düşüncen var mı?
Bill: Bunu yapmak isterim, ama nasıl olacağını önceden bildirmem... bir sürpriz olmalı, ayrıca böyle şeyleri birdenbire, kendiliğimden yapmaya karar veriyorum!

21. Favori parfümün/deodorantın?
Bill: .... Parfüm kullanmıyorum ve deodorantları da her zaman değiştiririm. Belirli birisi yok yani.

22. Siz erkeklerin neden her zaman BCG (balls-control-grab.-> Türkçe: penis-kontrol etme-tutuşu)'nu yaptığınızı bize, kadınlara açıklarmısın?
Bill: Ne??....haha.. Bunu yapmıyorum... sizin karşınızda da yapmam. ;-)

23. Seks hakkında gerçekten mi hep böyle terbiyeli, ve makulsün.. yada küçücük bir isyankar mı saklı içinde?
Bill: Yani... bu kıza bağlı desem iyi olur!

24. Birinin senin kilotla resmini çekmeye müsade alması için, ne yapması gerekir?
Bill: ...hehe... bu gerçekleşebilir... sizler beni şortla bile gördünüz. Başlangıç olarak bu yeterlidir!
...DİDAR97...
...DİDAR97...
*

Kadın
Zodyak : Koç Mesaj Sayısı : 84
Yaşadığınız Yer : :(tokat:(
İsminiz : ThIThA

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper
Sevdiğim: Tokio Hotel

- Similar topics