Sevgili Ziyaretcimiz,
Sitemizde Aktif Olmak İçin(Mesaj yazmak,gizli konuları görmek..) Üye Olun Ya Da Giriş Yapın Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sevgili Ziyaretcimiz,
Sitemizde Aktif Olmak İçin(Mesaj yazmak,gizli konuları görmek..) Üye Olun Ya Da Giriş Yapın Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gogirl Röpörtajı !

4 posters

Gogirl Röpörtajı ! Empty Gogirl Röpörtajı !

Mesaj tarafından özlemtom Perş. Ekim 29 2009, 15:27

^^ R^^ Ler RöpörtajCı demek arKadaşLar xD^^

R=yeNi albümüzün adı neden ilginç ve neden adı huManoİd...??(sen sor diye Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrin

biLL=Bu sizce biLim kurgu dilinde kullanılıyor ve'insan hanımsı anlamına geliyor.Aslında
''humanoiD '' bizim her Zaman benim sediğim bir yaşam biçimi Çocukluğumuzdan beri tOm ve ben farklıydık.Hatta şarkı yazma biçimimiz de de bu açıkça görülebilir. Biz De ''neden albümümüzün adı humonaid oLmasın ki'' dedik..!!

R=müziK kalite anlamında nasıl bir albüm oLdu sizce?

biLL=Dinleyiciler için süprizlerle dolu bir albüm oLdu.Her şarkıda değişen gitar sesLerinin yanı sıra benim de modifiyeli sesimi duyacaklar.Seveceklerine inanıyorum!!( sevmezmiyiz bayıldık bayıldık Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrinVery Happy)

R=İlk şarkınızın adı da AUMATİC.Bu ne demek?

biLL..=Bu Şarkı bir kız hakkında.Bu kızın hiç gerçek duyguLarı yok.Sadece rol yapıyor.Bu şarkıdan yoLa çıkarak kapak fotoğraflarımızada robatik bir görünüm verdik.

tOm=KapakTaqi imaJ çok çılğın oldu..İlk bakışta biraz kasvetLi görünebilir;ama daha yakından bakarsanız ,o kadar soğuk karanLık gelmeyecektir.Bence bu fotoğrafın aktosferi Çok güzel oldu..(bencede aşkım benim katılıyoruz dimi tom'cular ♥ )

biLL=''AUTOMAC'' tamamen farkLı bir şarkı! Bu şarkıDa kendimizi gerçekten özgür bıraktık,o yüzden de insanların nasıl tepkipler vereceklerini çok merak ediyorum..Tabi,geçen yıl yaşadığımız olaylar bu da sözlerimize yansıttık.Aslıda çok fazla belli etmek istemedik ,ama yine de değişimi fark edebilirsiniz.

R=demek''autOmatiC''soğuk,duyguzuz ve ruhsuz bir insandan bahsediyor.Peki kim bu...?Gogirl Röpörtajı ! Icon_smile

BiLL=Gogirl Röpörtajı ! Icon_smile Bu sektörde tıpKı şarkımızda anlattığımız kişiye bezeyen otomatiC ,duygusuz,sahte insanlarla tanıştık;ama bu biraz da kişisel hayatımızdan yola çıkarak yazdığımız bir şarkı oLdu.

R=Evet.Geçtiğimiz günlederde pekte hoş oLmayan tecrubeler yaşadınız.Hatta oLdukca negatif olay geLdiy başımıza .Gustav 'ın Almanya'da kötü bir bar kavgasına karıştığını duyduk ve doğal olarak,bütün gurup bundan etkilenmiş olmalı....Şöhret olmak her zaman çok da güzel değiL galiba...?

biLL..=evet,bazen çok korkutucu olabiliryor,geçtiğimiz bir yıL boyunca pek topLum içine çıkmamaya çalıştık;ama okadarda işe yaradığını söLeyemem.Yine de hakkımızda bir çok hikaye anLatılıyor,hemde teker teker yeni herşeyden birşey üretiyorlar.Çaba göstermemize rahmen haLa bunLara devam ediyorsalar ne yapabilirim,,,??demekki işe yaramıyor...!!

R=Önümüzdeki iki ay TOKİO HOTEL için çok yoğun bir dönem olacak sonuçta yeni albümümüzün ''humanoiD''artık hazır.pekÇok sitres yaşayacaksınız çünkü aLbüm tanıtımı için çok çalışmanız gerekecek.Belki ,bir kız arkadaş bu sitresi hafifletebilir...:)xD^^(evet evet bnCede hafifLetir meseLa ben tOmu ♥ güzeL hafifLetirim xD )

tOm=olabilir,neden olmasın?Aslında bakarsanız eskiye nazaran aşk konusundaki tavırlarım biraz daha deyişiklik gösterdi.(oH oH ii xP).Artık bir gün aşık olabileceğimi ummaya başladım en azından.Biraz zor görünüyor ve benim başıma geleceğini pEk sanmıyorum;ama umarım sonunda aşkında tadına bakarım((ah ah sn gel tom türkiye^ye ben sana aşkın tadına baktırırım♥.....))^^

biLL=ben bunun olacağını inanmıyorum...!!^^

R=Amarika'da yıLdız olarak tanınıyorsunuz.Oradan ünLü arKadaşLar edindinizmi ??

biLL=Jaz-y gibi Bir rapçıyle tanışmak çok havalıydı... Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrin OnunLa beraber Los angeLes'ta güzeL bir akşam üstü yaşadık.Yemek yedik.Çok güzel vakit geçirdik.

R=bill,harika sen performanslarınla tanınıyorsun . Müzisyen fanlarına bu konuda ne gibi tavsiyeler vermek istersin..??^^

biLL..=Bunu açıklamak çok zor ama şöyle söyleye bilirim;Sahneye çıktığımda tamamen kendim oluyorum.Heycanımı hep koruyorum ve çok keyif alıyorum.Her seferinde ,sanki hiç tanımadığım inanlarla tanışıyorum.Bu yüzden beni izlemeye gelen herkezle temas kurmaya ve tanımaya çalışıyorum tek bir saniyesini kaçırmadan,orda olmanın tadını çkarıyorum..!!

R=ikiz olduğunuz için bu soru size sık sık soruluyodur...yan yana olmasanız bile,bir birinizin duyğularını hissediyormusunuz?

biLL=ne demek istediğinizi biliyorum.Gerçekten de birbirimizin ne düşündüğünü ve ne hissettiğİni her zaman biliyoruz.

tOm=hatta bazen aynı gece ,aynı rüyaları gördüğümüz bile oluyor. Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrin

R=şansınız olsaydı eyer ,hangi ünlü biriyle vakit geçirmek isterdiniz?

tOm=benim seçimim jessica alba, ya da angeLina Jolie oLurdu:)

R=tOm sevdiğin rastaLı görünüşünü değiştirmişin.bu konuda üzgünmüsün.??

biLL..=bu onun için kötü oLdu Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrin

tOm=Hayır ,hiçde doru değiL..!!!

biLL..=Aşırı dereceDe heycanlıydı.Onun için gerçekden zor oLdu. Ama ben sonra saçını boyaması için tom'u ikna ettim xD!!

R=BiLL'in rastaları gitti ,GustaVın bir çift güzelliği var;SadeCe georg Her zaman ki gibi görünüyor

tOm=:)ama yakında yeni bir şaç modeli bekleye bilir Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrin

Georg=evet.Kafamı birkaç alev halinde tıraşlıya bilirim...Gogirl Röpörtajı ! Icon_smile^^

R:=Ve... sOn soru....^^^

R=Hanginiz Aşık...??

Georg=Benim bir kız arkadaşım var 6 ayı geçkin süredir onla beraberim.Tanınan birisi değil ve hep öyle kalacak.Aşk çok güzeL bir hismiş ayrıca guruptakiLer onu çok sevdi..Gogirl Röpörtajı ! Icon_smile
(DÜZENLENMİŞTİR)
BU RÖPÖRTAJ GOGİRL DERGİSDİNDEN ALINTIDIR...xD^^
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

ALINTI YAPMAK YASAKTIR

En son özlemtom tarafından Paz Kas. 01 2009, 14:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
özlemtom
özlemtom
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Kadın
Zodyak : Başak Mesaj Sayısı : 49
Yaşadığınız Yer : denizli
İsminiz : özlem

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper
Sevdiğim: Tom Kaulitz

http://tomkaulitzturkeyfan.yetkinforum.org/forum.htm

Gogirl Röpörtajı ! Empty Geri: Gogirl Röpörtajı !

Mesaj tarafından tom_koljk Cuma Ekim 30 2009, 13:16

ben bunu gogirl dergisini almıştı orda okumuştum ama sağol yinede paylaşım için ellerine sağlık
Gogirl Röpörtajı ! 8198Tokio_Hotel_WP_by_HermiiTHM
tom_koljk
tom_koljk

Kadın
Zodyak : Balık Mesaj Sayısı : 348
Yaşadığınız Yer : ankara
İsminiz : esra aru

Özelliklerim
Ruh Halim: Mutluyum Mutluyum
Sevdiğim: Tokio Hotel

Mesaj tarafından özlemtom Cuma Ekim 30 2009, 13:17

ömenli deyil canım sende sağol
özlemtom
özlemtom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından Senem C.tesi Ekim 31 2009, 19:02

Başlığı ben düzenliyorum sende yazıyı düzenle daha düzgün ve imla kurallarına uyan Türkçe ile yaz ve birazdan renklerdir konu ve forum düzeni açısından Gogirl Röpörtajı ! 79215

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Gogirl Röpörtajı ! Alikanlikapentagrambost
"Metal özgürlüktür ve biz , birlikte artık büyük bir kabileyiz.."
Sam DuNN

Senem K.
"This is my life.."
Senem
Senem
ThfansclubMOD

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 7631
Yaşadığınız Yer : İskenderun
İsminiz : Senem

Özelliklerim
Ruh Halim: Çakcam Ha !! Çakcam Ha !!

http://pisikolarclub.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Senem C.tesi Ekim 31 2009, 19:04

Birde Gogirl'den alıntı yazmışsın onunda altında alıntıdır yazıyor umarım başka siteden değildir bu yazı?!

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Gogirl Röpörtajı ! Alikanlikapentagrambost
"Metal özgürlüktür ve biz , birlikte artık büyük bir kabileyiz.."
Sam DuNN

Senem K.
"This is my life.."
Senem
Senem
ThfansclubMOD

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 7631
Yaşadığınız Yer : İskenderun
İsminiz : Senem

Özelliklerim

http://pisikolarclub.yetkinforum.com

Mesaj tarafından özlemtom Paz Kas. 01 2009, 14:06

arkadaşlar düzenledim ohhh beee Gogirl Röpörtajı ! Icon_biggrin
özlemtom
özlemtom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından gly_bill Cuma Ara. 18 2009, 20:31

paylaşım için sağol canım
gly_bill
gly_bill

Kadın
Zodyak : Balık Mesaj Sayısı : 544
Yaşadığınız Yer : izmir
İsminiz : gülay

Özelliklerim
Sevdiğim: Bill Kaulitz