Sevgili Ziyaretcimiz,
Sitemizde Aktif Olmak İçin(Mesaj yazmak,gizli konuları görmek..) Üye Olun Ya Da Giriş Yapın Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sevgili Ziyaretcimiz,
Sitemizde Aktif Olmak İçin(Mesaj yazmak,gizli konuları görmek..) Üye Olun Ya Da Giriş Yapın Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik

+3
kronik
ßİllqoliqßuschra
siestom
7 posters

:: Parşomen

Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Empty Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik

Mesaj tarafından siestom Çarş. Ağus. 05 2009, 02:52

-EDİT

En son siestom tarafından C.tesi Kas. 24 2012, 18:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
siestom
siestom

Kadın
Zodyak : Başak Mesaj Sayısı : 766
Yaşadığınız Yer : koquk dünya

Özelliklerim
Ruh Halim: Heyecanlı Heyecanlı
Sevdiğim: Tom Kaulitz

http://justinbieber.inmyclan.com/index.htm

Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Empty Geri: Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Çarş. Ağus. 05 2009, 21:20

OO,Süper kankacığım.Umarım hikayen bir gün gerçek olur.Bu arada emeğine sağlık. Very Happy
ßİllqoliqßuschra
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Kadın
Zodyak : Akrep Mesaj Sayısı : 47
Yaşadığınız Yer : Léipzinq-Loitsché[DéutschLand]
İsminiz : Emire Büşra KauLitz

Özelliklerim
Ruh Halim: Sarhoş Sarhoş
Sevdiğim: Bill Kaulitz

Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Empty Geri: Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik

Mesaj tarafından siestom Çarş. Ağus. 05 2009, 22:23

bu benim hayalim değil rüyamda gördüm sadece Very Happy

sağol canım Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 996625

Bi kç kişi daha beyense Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 252543
siestom
siestom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından kronik Perş. Ağus. 06 2009, 01:12

çok güzel olmuş canımcım bence devam böyle..... Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 894555 gerçekten hayal gücüne hastayım.... Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 356471
kronik
kronik

Kadın
Zodyak : Yay Mesaj Sayısı : 14
Yaşadığınız Yer : Kocaeli
İsminiz : tuAnNa

Özelliklerim
Ruh Halim: Deli Deli

Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Empty 2. BöLüm

Mesaj tarafından siestom Perş. Ağus. 06 2009, 02:22

-EDİT

En son siestom tarafından C.tesi Kas. 24 2012, 18:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
siestom
siestom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından siestom Perş. Ağus. 06 2009, 02:24

kronik demiş ki:çok güzel olmuş canımcım bence devam böyle..... Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 894555 gerçekten hayal gücüne hastayım.... Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 356471

sağol canım ya aslında sadece benim hayal gücüm sınırsız değil hayal gücü sınırsız Very Happy

Tekrar sağol bana yukarıdaki kadar iyi bi cümle kurdurmayı başardığın için Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148 ben genelde saçmalarım Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 184389
siestom
siestom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Perş. Ağus. 06 2009, 10:34

Off süper kankacığım yaa.Devamını merakla bekliyorum. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 418884
ßİllqoliqßuschra

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından siestom Perş. Ağus. 06 2009, 12:22

Very Happy sağol
siestom
siestom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından Senem Ptsi Ağus. 24 2009, 12:15

Devam etmiyor mu bu?
Senem
Senem
ThfansclubMOD

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 7631
Yaşadığınız Yer : İskenderun
İsminiz : Senem

Özelliklerim
Ruh Halim: Çakcam Ha !! Çakcam Ha !!
Sevdiğim: Tokio Hotel

http://pisikolarclub.yetkinforum.com

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Cuma Ağus. 28 2009, 02:18

Edd arkadaşlar yeni bölümü kankam yerine ben yasıorm .. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 356471
ßİllqoliqßuschra

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Cuma Ağus. 28 2009, 02:38

** 3. BÖLÜM**

Şimdi stüdyoda çalışıyoruz ve çok mutluyum.bu bizim ilk stüdyo çalışmamız yani yeni albümüz için 1-2 tane şarkı kaydedicez.İlk kaydedeceğimiz şarkı ‘ÖLÜM’ .!Evet ve o en heyecan verici an geldi…

Rüya:Evet başlıyor muyuz?

Ada:Hazırız Cool

Lara:Başlayalım

Aslı: (‘Tamam’ dermişcesine kafasını salladı) Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 24912

SİS:3-2-1 Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 376767

Evet ve başlamıştık.

ÖLÜM

Ölümle milim kaldı aramızda,

..........................

............................

..........................

...................

........................

......................

..................

...............

Sensizlikle veriyorum.

Sözler çok karamsar olsa bile biz zevkle çalıyor ve söylüyorduk.Çok yorulmuştuk biraz mola werdik.

Ada:Kızlar süperdik Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 184389

Lara:Biliyoruz. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Aslı:Her zaman aynısınız yaa.Değişceğiniz fln yok sizin:sırıtma:

Rüya:Tamam kızlar çok yorgunum.Kesin muhabbeti

Ada:Hanımefendiye bak sen bi şarkı söledi hemn yoruluvermiş.Sen gelde bizim gitarları çal bakalım o zaman nasıl yoruluosn.

Rüya: Tamam Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 838837 Kızlar ben mutfaktan portakal suyu alıcam isteyen war mı ?

Lara:Ben

Aslı:Ben.

Ada:Ama bensiz olur mu bende istiyorum. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 894555

Rüya:Tamam tamam anlaşıldı.İş yine başa düştü. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 895583

Rüya mutfağa inmişti ve meyve sularını doldururken aklına unuttuğu birisi gelmişti.O kişi BİLL‘di. aşk Grup İstanbula gelmeden önce her gece onu düşünürdü.Fakat şimdi aklına sadece 5 dakikalık bi molada geliyordu.Rüya onu çok sevmişdi ama artık ona bir adım daha yaklaşıyordu.Tepsiyi aldı ve yukarıya çıktı.

Rüya:Alın bakalım.

Lara:Aldık bakalım.

Grup,içeceklerini içerken :

Ada:’Kızlar biz bi grubuz ve bizim en büyük hayalimiz ne?’ diye sordu.

Kızlar 1 dk. Kadar düşündükten sonra.

Lara:Tabi yaa.Bursadayken en büyük hayalimiz neyse o..!

Kızlar şaşırmışcasına düşündükten sonra hep bir ağızdan.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 799998

SİS:TOKİO HOTEL üyeleriyle tanışmak ve onlarla bir albüm çıkarmak. Laughing

Yoğun geçen günleri yüzünden hayallerini bile unutmuştular ama şimdi hayallerini gerçekleştirme vakti gelmişti.

Tekrar stüdyoya çıkmıştık.Evet sıra geldi 2. şarkımız olan KARLAR ALTINDA’ya

Sis:3-2-1

KARLAR ALTINDA

Hava çok çoğuk

..................

......................

........................

........................

...........................

.......................

.....................

.....................

.........................

İnsan olmayı becerememişiz.

Son şarkımızda süper olmuşdu .

Lara:Kızlar biraz dışarı mı çıksak acaba? Wink

Aslı:Süper olur yha Very Happy

Ada:hadi gecelere akalım Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Rüya:Hadi o zaman herkes odasına çıksın ve 10 dk.ya kadar hazırlansın.

10 Dk. Sonra

Ada:Hadi ama Rüya. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 706911 (Rüya grubun en tembel ve en ağır üyesi)

Rüya:Tamam yaa geldm Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 706911

Lara:Hele şükür.

Aslı:Tamam yha .HADİ HADİİİİİ Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 706911

Arabanın içine teker teker bindik ve istikamet ‘ROCK BAR’.En sevdiğimiz mekanlardan birisi

Bara geldik ve herkez bize değişik bakıyordu ama biz onlara aldırış etmeden eğleniyorduk.Birisi bizden bir şarkı söylememizi rica etti ve bizde kıramadık.

Sahneye çıktığımıda ise Bursadayken ilk stüdyo çalışmasın gittiğmizde söylediğimiz şarkıyı yani MOONSON’u söyleyecektik.

…………………………………..

………….

Just me and YOUUUUU! Sad

Tıpkı eskiden söylediğimiz gibi çok anlamlı çaldık ve söyledik.

Bar alkışlarla yankılanıyordu.Sonra bir şeyler içip evimizin yolunu tutuk.Arababnın içinde tuhaf bir sesizlik wvardı.Bu sessizliği Aslı bozdu.

Aslı:Neyiniz var kızlar.

Kalan 3 üye aynı anda….

A-L-R:Eski günler akmıma geldi… Sad

Herkez birbirine baktı ve arabanın içindeki herkes gülüyordu..

Sonunda eve gelmiştik…

[Beğenilirse devemı gelicek]
ßİllqoliqßuschra

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından SbLtOm Cuma Ağus. 28 2009, 11:26

yanlız meltem 2. bölümde Citroen C3 en sevdiğim araba olayı beni çok güldürdü Very Happy

yalnız ben orda lara olaraktan solo gitar çalmıyorum lütfen yani elektro gitar çalıyorum...
SbLtOm
SbLtOm
**

Kadın
Zodyak : Başak Mesaj Sayısı : 157
Yaşadığınız Yer : :D:D
İsminiz : ...

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Cuma Ağus. 28 2009, 15:15

Hikaye işde.Şimdilik öle idre ediver Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148
ßİllqoliqßuschra

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından Mrs.Pattinson Salı Eyl. 08 2009, 17:13

siestom demiş ki:bu benim hayalim değil rüyamda gördüm sadece Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Icon_biggrin

sağol canım Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 996625

Bi kç kişi daha beyense Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 252543

GüzeLmiş.Beğendim Ben (:

Ama TÜRKÇE'YE Dikkat (:

Beyendim Değil Beğendim (:
Mrs.Pattinson
Mrs.Pattinson

Kadın
Zodyak : Başak Mesaj Sayısı : 1146
Yaşadığınız Yer : Dünya ~
İsminiz : Ayça

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper

http://robertpattinsonfantr.twilight-vampire.com

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Çarş. Eyl. 09 2009, 01:03

**4.BÖLÜM**

3 AY SONRA

3 ay sonraydı.Zaman su gibi akıp geçmişdi.Şarkılar tamamlanmış sıra klip çekimlerine gelmişdi.1 hafta sonra klip çekimlerine başlayacaklardı.

Sabah olmuştu.Bu sabah her şey farklıydı.Lara erkenden uyandı saat 08:30’du.

Lara:’En son okula giderken bu saatde kalkıyordum’’ Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Icon_silent

diye mırıldandı.

Ve kahvaltıyı bu sabah o hazırlamak istedi..(Her zaman Ada hazırlarda) Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Kahvaltıda kızların en çok sevdiği yiyecekler vardı .. (Şimdi saymıyım oruçlu olanlar warsa canı isteybilr)

Kahvaltı artık hazırdı..Tam kızları uyandırmaya gidecekken son anda aklına bir şey geldi…

Salona indi ve son sesde SCREAM’I açtı..Dedim yaa o gün diğer günlerden farklıydı diye.Sonra kızlar teker teker aşağıya inmeye başladı Scream’ı duyunca..O gün gerçekten farklıydı tembel Rüya bile sorun çıkarmadan keyifle aşağıya indi…

Rüya:Günaydınnnnn.

A-A-L:Sanaddaaa ..

Sonra herkes kanvaltı masasına oturdu..Herkes bir şeyler saçmalıyordu..

Rüya:Kızlar ben buqün alış-verişe qidicem.Yaz qeldi sayılır yenilenmek lazım.

Lara:Bende seninle qelicem.

Ada:Benim başka bi işim war İst.ye qeldim qeleli dayımın evide qidememiştm.Büqün ona qidicem.

Aslı:Bende buqün spor salonuna qidicem.EE nede olsa 1 hafta sonra klip çalışmaları başlıyor.Formda qörünmem lazm.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Kızlar konuşurken kahvaltı bitmişti bile.Herkes kahvaltı masasını toplayıp odalarına çıkıp gitmek için hazırlanmaya başladı.

30 Dk Sonra…

Lara:hadi Rüyaaaaaa…! Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 706911

Rüya:qeldm yha

Ada:hadiiii

Aslı:hadi çıkalım..

Arabaya bindik ve şöför önce Lara’yı ve Rüya’yı alış-veriş merkezine bıraktı…Ada Ve Aslı ise qidecekleri yere qitmişlerdi…

Lara ve Rüya tüm alış-veriş merkezini yıkmışlardı.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Artık akşam oluyordu..Şöförü aradılar ve şöför onları almaya geldi..Sonra sırayla Ada’yı ve Aslı’yı alıp eve gittiler…

Rüya çok acıktığı için hemen mutfağa koştu amaa..

Rüya:Olamaz yemek yapmamışız..

A-A-L:İyi o zamn bizde akşam yemeği için bi yerlere qideriz..(gülüşmeler havada uçuyor)

R:Tamam ben hemn qeliyorum.

Sonra hemen evden çıkıp yemeğe gitiiler…

Restorantta birde ne görsünler…

SİS:Olamaz.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 799998

Kızların Bursadayken okudukları okuldan 5 erkek arkadaşı vardı .. (Erkek ark. Dediysem sevqili değil)

Bu 5 erkeğin adı Berk,Sarp,Ata,Kaan ve Alp..Ve onlarda kızları grdüler

B,-S-A-K-A:Slm kızlar.Buarada ne işinz var?

Ada:Sizin ne işiniz warsa bizimde aynı iş yaniii

B,-S-A-K-A:Sizlerle aynı masada oturabilr myiz?

SİS:tabiki..

Evet sohbet koyulaşmıştı..

Berk:Szi BEYAZ SHOW’a çıktığınızda qrmüştk..Performansınız qerçekten süperdi…

Sis:Teş.

Artık eve qitme wakti qelmişdi…

Rüya:Kızlar artık kalkalım mı ?

Aslı:Evet yaa uykum qeldi benm..

Alp:Kızlar başka bir zamanda buluşalm..Olur mu ?

Lara:Olur..

Alp:O zaman biriniz Tel. numarasını versin .

Ada:05 ………………………

Alp:tamam

Sis:Görüşürüz ..İyi geceler..

B,-S-A-K-A:Görüşürz

6 Gün Sonra

Akşam olmuştu ve TV.de en sevdiğimiz film vardı.. ‘Arthur ve Minimoylar’’

Aslında bu filmi en çok Rüya seviyordu Ne kadar BİLL.in sesini duyamasada..

Ve izlerken Lara,Rüya’nın Ağladığını fark eddi…

Lara:Neyin war Rüya..? Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 35232

Rüya:Bilmiyorum kızlar ama duygulandım.Aklıma Bill qeldi.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 457271 Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 362455

Ada:Yapma ama Rüya ..Lütfen

Rüya:Offfff Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 457271

Aslı:Tamam ama kesin..!

Lara,Ada ve Rüya hep bir ağızdan qüldüler..

Rüya:Gerizekalı sen ne anlarsın zatn ağlamaktan (Şakayla karışık) Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 936610 Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 320210

Aslı:Yaa ama Rüya sonuçta bende bi insanım benmde bazı duygularım war ama yeri ve zamnını biliyorum.Senin qibi filmin içine s*çmıorm.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Rüya:Aman ne komik ne komik…

Aslı:Komik tabee Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Lara:Seviyorum sizi canlarım yhaaa Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 996625

A-A-R:Bizde seni.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 996625

Herkes birbirine sarıldı..Sevinç ve hüzünle karışık bi hava vardı ortamda..

Film bitmişti artık..Yarın klip çekimleri başlayacaktı..

Rüya:Kızlar heyecan war mı ?

Ada:Hemide naslll? Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 206412

Lara:Edd Çok heyecanlıyım Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 930291

Aslı:Bende.

Rüya:Kızlar ben odama size iyi qeceler.

A-A-L:Sanada.

Lara:Yhaa kızlar Bill Rüya’yı çok sarstı yhaa..Üzülüyorum cigerime Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

Ada:Edd..Malesef..Odalarımız yan yana olduğu için bazen Bill Bill diye sayıkladığını duyuyorum.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 251739

Aslı:N’olcak benm böcüüüğğüüümn hali ? Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 251739

Lara:Walla ne yalan söliyim Rüyanın ve senin işin zor Ada..

Ada:Biliyorum

Aslı:Yha demicektim ama bazen senin Uyurken Tom die sayıkladığını duyuyorm

Ada:Duyman doğal…

Lara:Off neyse hadi bizde yatalım yarın erken kalkıcaz.

Lara:Yarın kahvaltı sırası kimde?

A-A:Rüya’da

Ada:Neyse onun yerine yarın ben hazırlarım.Sonra ödeşiriz.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 970148

L-A:tamam

A-A-L:İyi qecelerr Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 895583

Devamı Gelicek...

ßİllqoliqßuschra

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından siestom Çarş. Eyl. 09 2009, 01:52

büşra kız gerçekten süper olmuş

Bende bişiler ayarladım Very Happy onları sölerim sana x)
siestom
siestom

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından ÖsqE(V)ToM Çarş. Eyl. 09 2009, 19:33

Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 536402 Ellerine Sağlık Canım Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik 895583
ÖsqE(V)ToM
ÖsqE(V)ToM
ThfansclubMOD

Kadın
Zodyak : Balık Mesaj Sayısı : 10437
Yaşadığınız Yer : Ankara
İsminiz : Özge ~

Özelliklerim
Sevdiğim: Gustav Schafer

Mesaj tarafından ßİllqoliqßuschra Cuma Eyl. 11 2009, 12:32

Okuduğunuz için teşekkürler.. Tüm Gézégénin Hayali [2. bölüm 1. sayfada] Lütfen bi bakın sonraki bölmler değişik Icon_smile
ßİllqoliqßuschra

Kadın

Özelliklerim

Mesaj tarafından Senem Paz Şub. 28 2010, 23:07

Ohooo parşomen.
Senem
Senem
ThfansclubMOD

Kadın
Zodyak : Ikizler Mesaj Sayısı : 7631
Yaşadığınız Yer : İskenderun
İsminiz : Senem

Özelliklerim
Sevdiğim: Tokio Hotel